Florya Hukuk Bürosu

Avukat Burak Evci

Florya Hukuk Bürosu
Florya Hukuk Bürosu hizmete açılmıştır...
Florya Hukuk Bürosu

Florya Hukuk Bürosunun web sitesinin ziyaret edilmesi veya web sitesi yada e-posta yolu ile tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda yer alan şartlara tabidir.

  1. Bu web sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup , hiç bir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu web sitesininiçeriği Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaya Çalışılmıştır.
  2. Bu web sitesinin ziyaret edilmesi, web sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretci ile web sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.
  3. Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim,telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.
  4. Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.
  5. Büronun açık izni olmadan, bu web sitesine, başka bir web sitesinden link verilemez.
  6. Florya Hukuk Bürosu, bu web sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.
  7. floryahukuk.com sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.
Meslek ilkelerimiz : Bu site, Avukatlık Mesleği Etiğine, Meslek İlke ve Kurallarına uymayı kutsal bir ödev saymaktadır.
Adalet : Görevimizi yaparken; Kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz.